
Call of Duty®
3.91 (709,219)
Activision Blizzard Int'l BV23/10/2026Akcja, Strzelanki FPS
PlayStation Store

349.00 zł
≈ 7 215 ₽1 PLN = 20.67 ₽
Buy on PS Store Price history
113Уведомить о снижении цены
Стоит подождать распродажу
Сейчас полная цена. Регулярно бывает скидка до ≈−60% — лучше дождаться.
Highest
349.00 zł
Lowest
139.60 zł
12/02/2026
Current
349.00 zł
Prices by region
46Editions & add-ons
8
Call of Duty®: Black Ops 7 - Edycja Skarbca
PREMIUM
479.00 zł

Call of Duty®: Modern Warfare® 4 - Edycja Skarbca
PREMIUM
479.00 zł

Call of Duty®: Black Ops 6 - Zestaw Międzygeneracyjny
PREMIUM
349.00 zł

Call of Duty®: Black Ops 7 - Zestaw Międzygeneracyjny
PREMIUM
349.00 zł

Call of Duty®: Modern Warfare® II - Zestaw Międzygeneracyjny
OTHER
349.00 zł

Call of Duty®: Modern Warfare® III - Zestaw Międzygeneracyjny
OTHER
349.00 zł

Call of Duty®: Modern Warfare® 4
STANDARD
349.00 zł

Call of Duty®: Warzone™
STANDARD
Free
About
Zawartość:
- Zestaw Międzygeneracyjny Call of Duty®: Black Ops 6
-- Zawiera wersje gry na PS4™ i PS5®
Łamie wszelkie zasady. Wszyscy chcą je mieć. Oto Call of Duty®: Black Ops 6.
Black Ops 6 to opracowany przez Treyarch i Raven thriller szpiegowski, osadzony na początku lat 90., czyli w okresie gwałtownych zmian w światowej polityce, takich jak zakończenie zimnej wojny, po którym Stany Zjednoczone pozostały jedynym supermocarstwem. Niezwykła, zaskakująca i łamiąca wszelkie konwencje narracja jest tym, co charakteryzuje Black Ops.
Kampania Black Ops 6 oferuje dynamiczną rozgrywkę, obejmującą różnorodne lokacje z efektownymi elementami scenografii, pełną zaskakujących zwrotów akcji, ryzykownych operacji i misji szpiegowskich.
W najlepszej w swojej klasie rozgrywce Wieloosobowej gracze sprawdzą swoje umiejętności na ogromnej liczbie map i trybów.
Black Ops 6 to także epicki powrót trybu Zombie z rundami - ulubionej przez fanów rozgrywki, w której gracze eliminują hordy nieumarłych. Walcz na sześciu nowych mapach: w nowym trybie ze wskazówkami - dla tych, którzy chcą poznać historię zombie w formie narracji z przewodnikiem - i w trybie Krzywda, stworzonym z myślą o graczach szukających wyższego poziomu rywalizacji.
- Zestaw Międzygeneracyjny Call of Duty®: Black Ops 6
-- Zawiera wersje gry na PS4™ i PS5®
Łamie wszelkie zasady. Wszyscy chcą je mieć. Oto Call of Duty®: Black Ops 6.
Black Ops 6 to opracowany przez Treyarch i Raven thriller szpiegowski, osadzony na początku lat 90., czyli w okresie gwałtownych zmian w światowej polityce, takich jak zakończenie zimnej wojny, po którym Stany Zjednoczone pozostały jedynym supermocarstwem. Niezwykła, zaskakująca i łamiąca wszelkie konwencje narracja jest tym, co charakteryzuje Black Ops.
Kampania Black Ops 6 oferuje dynamiczną rozgrywkę, obejmującą różnorodne lokacje z efektownymi elementami scenografii, pełną zaskakujących zwrotów akcji, ryzykownych operacji i misji szpiegowskich.
W najlepszej w swojej klasie rozgrywce Wieloosobowej gracze sprawdzą swoje umiejętności na ogromnej liczbie map i trybów.
Black Ops 6 to także epicki powrót trybu Zombie z rundami - ulubionej przez fanów rozgrywki, w której gracze eliminują hordy nieumarłych. Walcz na sześciu nowych mapach: w nowym trybie ze wskazówkami - dla tych, którzy chcą poznać historię zombie w formie narracji z przewodnikiem - i w trybie Krzywda, stworzonym z myślą o graczach szukających wyższego poziomu rywalizacji.
- Publisher
- Activision Blizzard Int'l BV
- Release date
- 23/10/2026
- Genres
- Akcja, Strzelanki FPS
- Age rating
- PEGI_18
Scores
HowLongToBeat
Main story
9h
Main + extras
11h
Completionist
40h
Похожие игры
18Ещё от Activision Blizzard Int'l BV
16Где взять дешевле
аренда · активация · покупка404game.ru
аренда · PS4/PS5
145 ₽
404game.ru
аренда · PS4/PS5
149 ₽
404game.ru
аренда · PS4/PS5
149 ₽
404game.ru
аренда · PS4/PS5
149 ₽
404game.ru
аренда · PS4/PS5
180 ₽
404game.ru
аренда · PS4/PS5
185 ₽
igrostore.net
аренда · PS4/PS5
199 ₽
404game.ru
аренда · PS4/PS5
199 ₽
404game.ru
аренда · PS4/PS5
199 ₽
404game.ru
аренда · PS4/PS5
210 ₽
beruigru.ru
аренда · PS5
249 ₽
404game.ru
аренда · PS4/PS5
299 ₽
Цены и наличие — на стороне магазинов. Аренда/активация — сторонние сервисы, pshits не продаёт игры.
Частые вопросы
Где Call of Duty® дешевле всего?+
Самая низкая цена — около 6₽ (регион HU). Сравнение по 46 регионам PlayStation Store.
Какая минимальная цена была на Call of Duty®?+
Историческая минимальная цена в регионе PL — 139.60 zł, текущая — 349.00 zł.
Стоит ли покупать Call of Duty® сейчас?+
Текущая цена 349.00 zł выше исторического минимума 139.60 zł. Возможно, стоит дождаться скидки.
Сколько времени нужно, чтобы пройти Call of Duty®?+
По данным HowLongToBeat: основной сюжет — ~9 ч, с дополнениями — ~11 ч, на 100% и все трофеи — ~40 ч.

UAE
Argentina
Austria
Australia
Belgium
Bulgaria
Brasil
Canada
Switzerland
Chile
Czech Republic
Germany
Denmark
Spain
Finland
France
United Kingdom
Greece
Hong Kong
Hungary
Indonesia
Ireland
Israel
India
Iceland
Italy
Japan
South Korea
Mexico
Malaysia
Netherlands
Norway
New Zealand
Portugal
Romania
Russia
Saudi Arabia
Sweden
Singapore
Slovakia
Thailand
Taiwan
Ukraine RU
United States
South Africa
































