PSHITS
TR
RU
Catalog
Test Drive Unlimited Solar Crown

Test Drive Unlimited Solar Crown

PS Plus
2.16 (28,999)
NACON SA12/09/2024Kjøring og kappløp

PlayStation Store

NO
129.80 NOK-80%
649.00 NOK
on sale since 28/07/2026
1 0491 NOK = 8.08
Buy on PS Store

Price history

97
Уведомить о снижении цены
Историческая минимальная цена
Дешевле за всё время ещё не было — отличный момент для покупки.
649.00 NOK
129.80 NOK
15/02/2026
129.80 NOK

Prices by region

43

Editions & add-ons

4

Trophies

Total: 65
1
1
1
62

About

OPPLEV TEST DRIVE UNLIMITED (PÅ NY)
13 år etter utgivelsen av Test Drive Unlimited 2 er TDUSC tilbake med et massivt racerspill i en åpen verden for flere spillere. Gi uttrykk for billidenskapen din i et innovativt spill med utmerket fokus på detaljer. Prøvekjør og kjøp biler hos leverandørene, tilpass dem i verkstedene og vis dem frem i garasjen din i Solar Hotel-suiten. Hver bil gir deg en unik kjøreopplevelse med fullstendig innlevelse (vinduer, soltak, motor, osv.). Det er den eksklusive opplevelsen som bestemmer hvilken bil du vil kjøre når dagen gryr.

UTFORSK HONGKONGØYA
Kjør omkring på et kart som er tilgjengelig i et racerspill for aller første gang: Hongkongøya. Øya er gjenskapt i skalaen 1 : 1 og full av unike steder å utforske. Fra smale gater og store motorveier til fjellveier og strender: Hver biltur er unik. Legg ut på biltur alene eller med venner og let etter hundrevis av samlerobjekter som gir deg varierte belønninger.

FULLFØR SAMLINGEN
Skaff deg unike modeller fra de mest berømte produsentene: Ferrari, Lamborghini, Porsche, Bugatti, Koenigsegg, Aston Martin og mange flere. Spillet har biler fra mer enn 30 bilprodusenter i varierte modeller, fra 1960-tallets hverdagsbiler til ultramoderne hyperbiler og offroad-kjøretøy.

TREFF ANDRE ENTUSIASTER
Opprett en avatar som representerer deg, og treff andre bilentusiaster på gatene i Hongkong eller på en av de mange sosiale møteplassene: Solar Hotel, bilforhandlere, verksted, klanens hovedkvarter… Disse stedene er perfekte for å treffe folk som du kan dele billidenskapen din med.

VELG EN KLAN
Bli med i en av familiene som kjemper om herredømme og delta i klankrigene. Velg mellom de praktfulle provokatørene i Streets eller den stilige og sofistikerte Sharps-familien. Konfronter utfordrerne i hver klan og delta i spennende racerløp for å klatre opp rangstigen og få unike belønninger.

BLI ÉN AV ELITEN
Knus konkurrentene dine i en rangert modus som er designet for konkurranseløp. Fremgangen din på veien fra Bronse til Solarkonge/-dronning er både utfordrende og tilfredsstillende og tilbyr en rekke eksklusive belønninger til deg som vil delta i løp mot andre spillere.
Publisher
NACON SA
Release date
12/09/2024
Genres
Kjøring og kappløp
Age rating
PEGI_18
Subscription
PS Plus
Audio
EN · FR · IT · ES · DE
Subtitles
VI · AR · ES · ZH · FR · JA · RU · DE · TR · PL · PT-BR · IT · EN · KO · PT · CH

Scores

53
2.2
Main story
30h
Main + extras
52h
Completionist
85h

Похожие игры

18

Ещё от NACON SA

18

Где взять дешевле

аренда · активация · покупка

Цены и наличие — на стороне магазинов. Аренда/активация — сторонние сервисы, pshits не продаёт игры.

Частые вопросы

Где Test Drive Unlimited Solar Crown дешевле всего?+

Самая низкая цена — около 555₽ (регион IN). Сравнение по 43 регионам PlayStation Store.

Какая минимальная цена была на Test Drive Unlimited Solar Crown?+

Историческая минимальная цена в регионе NO — 129.80 NOK, текущая — 129.80 NOK.

Стоит ли покупать Test Drive Unlimited Solar Crown сейчас?+

Сейчас историческая минимальная цена (129.80 NOK) — хороший момент для покупки.

Сколько трофеев в Test Drive Unlimited Solar Crown?+

65 трофеев: 1 платина, 1 золото, 1 серебро, 62 бронза.

Сколько времени нужно, чтобы пройти Test Drive Unlimited Solar Crown?+

По данным HowLongToBeat: основной сюжет — ~30 ч, с дополнениями — ~52 ч, на 100% и все трофеи — ~85 ч.