PSHITS
TR
RU
Catalog
Resident Evil 2

Resident Evil 2

PS Plus
4.76 (11,024)
CAPCOM19/08/2025Skrekk, Action, Grafisk eventyr

PlayStation Store

NO
54.50 NOK-50%
109.00 NOK
on sale since 31/07/2026
4401 NOK = 8.08
Buy on PS Store

Price history

83
Уведомить о снижении цены
Историческая минимальная цена
Дешевле за всё время ещё не было — отличный момент для покупки.
109.00 NOK
54.50 NOK
01/12/2025
54.50 NOK

Prices by region

42

Trophies

Total: 45
1
4
10
30

About

Opplev Resident Evil 2, som opprinnelig ble lansert på PlayStation®-konsollen, med forbedringer som ny gjengivelse, funksjon for å spole tilbake og hurtiglagre og spesielle videofiltre.

To måneder etter de grusomme hendelsene i villaen setter to personer kurs for Raccoon City. Leon S. Kennedy, nyansatt betjent i Raccoon Police Department, og Claire Redfield, som leter etter sin savnede bror. Lite aner de om hva slags mareritt Raccoon City vil by på …

Dette spillet er konvertert fra PlayStation®-versjonen til PlayStation®4- og PlayStation®5-konsoller og gir deg nye funksjoner. Derfor kan det hende spillet er annerledes fra PlayStation®-versjonen, eller det kan hende noen funksjoner gjør at det ikke virker som det skal. Denne versjonen støtter ikke PlayStation®-konsollens tilbehør. Dette betyr at enkelte funksjoner kanskje ikke er tilgjengelige.
Publisher
CAPCOM
Release date
19/08/2025
Genres
Skrekk, Action, Grafisk eventyr
Age rating
PEGI_18
Subscription
PS Plus
Audio
EN
Subtitles
DE · EN · ES · FR · IT

Scores

91
4.8
Main story
9h
Main + extras
15h
Completionist
37h

Похожие игры

18

Ещё от CAPCOM

2

Где взять дешевле

аренда · активация · покупка

Цены и наличие — на стороне магазинов. Аренда/активация — сторонние сервисы, pshits не продаёт игры.

Частые вопросы

Где Resident Evil 2 дешевле всего?+

Самая низкая цена — около 375₽ (регион CL). Сравнение по 42 регионам PlayStation Store.

Какая минимальная цена была на Resident Evil 2?+

Историческая минимальная цена в регионе NO — 54.50 NOK, текущая — 54.50 NOK.

Стоит ли покупать Resident Evil 2 сейчас?+

Сейчас историческая минимальная цена (54.50 NOK) — хороший момент для покупки.

Сколько трофеев в Resident Evil 2?+

45 трофеев: 1 платина, 4 золото, 10 серебро, 30 бронза.

Сколько времени нужно, чтобы пройти Resident Evil 2?+

По данным HowLongToBeat: основной сюжет — ~9 ч, с дополнениями — ~15 ч, на 100% и все трофеи — ~37 ч.