
Planet of Lana II
4.54 (759)
THUNDERFUL PUBLISHING05/03/2026Actie, Platformer
PlayStation Store

€13.99-30%
€19.99
≈ 1 228 ₽1 EUR = 87.78 ₽
Buy on PS Store Price history
53Уведомить о снижении цены
Историческая минимальная цена
Дешевле за всё время ещё не было — отличный момент для покупки.
Highest
€19.99
Lowest
€13.99
27/07/2026
Current
€13.99
Prices by region
39Editions & add-ons
5Trophies
Total: 251
6
10
8
About
Een wereld na de komst van de machines
Nieuwe technologie brengt vooruitgang naar Lana en Mui's thuisplaneet, maar wakkert tevens hebberigheid aan en veroorzaakt ongelijkheid. Terwijl de verschillende stammen ieder op hun eigen wijze de ontwikkeling omarmen, lopen spanningen steeds hoger op en wankelt de harmonie in de wereld. Wanneer zij die hongeren naar macht te ver gaan, dwingt dat Lana en haar kleine vriend tot het ondernemen van een reis vol lang verborgen onthullingen over hun planeet en henzelf.
Een wereld die haar verhaal vertelt
Reis langs bevroren pieken, door diepe oceanen en vergeten ruïnes in een met de hand geschilderde wereld waar natuur en technologie elkaar ontmoeten. De personages spreken in een buitenaardse taal, en zonder verdere dialoog zijn het de wereld, de muziek en de keuzes die je maakt die het verhaal dragen, en je uitnodigen om zelf de betekenis te achterhalen.
De reis draait om verbondenheid
Planet of Lana II is een filmisch puzzelavontuur dat draait om vriendschap en vertrouwen. Stuur een oudere, lenigere Lana en haar trouwe vriendje Mui en zie hoe hun band de sleutel is om verder te komen in een wereld waar schoonheid en gevaar zij aan zij gaan.
Denkpuzzels en vloeiende beweging
De puzzels zijn een natuurlijk onderdeel van de wereld en belonen oplettendheid, timing en samenwerking in plaats van complexe logica. Gebruik Lana's toegenomen lenigheid, van muursprongen tot soepele beweging en momentum, om je pad langs het gevaar te vinden.
Een emotioneel avontuur met passend tempo
Tijdens de reis van Lana en Mui komen ze door middel van nieuwe ontdekkingen steeds meer te weten over de geschiedenis van hun planeet en de waarheid over Mui's oorsprong. Hun reis wordt steeds meer een intiem verhaal over samenleven, verantwoordelijkheid en de kosten van de vooruitgang, ondersteunt door orkestrale muziek die de stille momenten, gedurfde ontdekkingen en andere emotionele wendingen kracht bijzet in dit zes tot acht uur durende verhaal.
Belangrijkste kenmerken
Een cinematische puzzelplatformer
Dit is een door het verhaal gedreven ervaring, waarin ontdekking, omgevingspuzzels en een filmische sfeer worden samengebracht.
Een reis voor elkaar
Een hartverwarmend avontuur dat draait om de band tussen Lana en haar trouwe vriendje Mui.
Een met de hand geschilderde, veranderende wereld
Ontdek deze prachtig in elkaar gezette planeet waar natuur en technologie met elkaar botsen, en waar de verschillende stammen elk op hun eigen wijze reageren op de vooruitgang.
Fluïde ontdekking en beweging
Stuur een oudere, lenigere Lana de verschillende omgevingen door met gebruik van muursprongen, soepele doorkruising en dynamische beweging.
Variërende puzzels die je aan het denken zetten
De puzzels zijn een natuurlijk onderdeel van de wereld, en richten zich op observatie, timing en samenwerking in plaats van op complexe logica.
Verhaal zonder woorden
Er is geen gesproken dialoog. Het zijn de visuele elementen, de muziek en je interactie met de wereld die je reis betekenis geven.
Een emotioneel scifiverhaal met passend tempo
Ontdek nieuwe waarheden over de planeet en Mui's verleden in deze zes tot acht uur durende cinematische reis, en laat je meevoeren door de ontroerende orkestrale muziek.
Nieuwe technologie brengt vooruitgang naar Lana en Mui's thuisplaneet, maar wakkert tevens hebberigheid aan en veroorzaakt ongelijkheid. Terwijl de verschillende stammen ieder op hun eigen wijze de ontwikkeling omarmen, lopen spanningen steeds hoger op en wankelt de harmonie in de wereld. Wanneer zij die hongeren naar macht te ver gaan, dwingt dat Lana en haar kleine vriend tot het ondernemen van een reis vol lang verborgen onthullingen over hun planeet en henzelf.
Een wereld die haar verhaal vertelt
Reis langs bevroren pieken, door diepe oceanen en vergeten ruïnes in een met de hand geschilderde wereld waar natuur en technologie elkaar ontmoeten. De personages spreken in een buitenaardse taal, en zonder verdere dialoog zijn het de wereld, de muziek en de keuzes die je maakt die het verhaal dragen, en je uitnodigen om zelf de betekenis te achterhalen.
De reis draait om verbondenheid
Planet of Lana II is een filmisch puzzelavontuur dat draait om vriendschap en vertrouwen. Stuur een oudere, lenigere Lana en haar trouwe vriendje Mui en zie hoe hun band de sleutel is om verder te komen in een wereld waar schoonheid en gevaar zij aan zij gaan.
Denkpuzzels en vloeiende beweging
De puzzels zijn een natuurlijk onderdeel van de wereld en belonen oplettendheid, timing en samenwerking in plaats van complexe logica. Gebruik Lana's toegenomen lenigheid, van muursprongen tot soepele beweging en momentum, om je pad langs het gevaar te vinden.
Een emotioneel avontuur met passend tempo
Tijdens de reis van Lana en Mui komen ze door middel van nieuwe ontdekkingen steeds meer te weten over de geschiedenis van hun planeet en de waarheid over Mui's oorsprong. Hun reis wordt steeds meer een intiem verhaal over samenleven, verantwoordelijkheid en de kosten van de vooruitgang, ondersteunt door orkestrale muziek die de stille momenten, gedurfde ontdekkingen en andere emotionele wendingen kracht bijzet in dit zes tot acht uur durende verhaal.
Belangrijkste kenmerken
Een cinematische puzzelplatformer
Dit is een door het verhaal gedreven ervaring, waarin ontdekking, omgevingspuzzels en een filmische sfeer worden samengebracht.
Een reis voor elkaar
Een hartverwarmend avontuur dat draait om de band tussen Lana en haar trouwe vriendje Mui.
Een met de hand geschilderde, veranderende wereld
Ontdek deze prachtig in elkaar gezette planeet waar natuur en technologie met elkaar botsen, en waar de verschillende stammen elk op hun eigen wijze reageren op de vooruitgang.
Fluïde ontdekking en beweging
Stuur een oudere, lenigere Lana de verschillende omgevingen door met gebruik van muursprongen, soepele doorkruising en dynamische beweging.
Variërende puzzels die je aan het denken zetten
De puzzels zijn een natuurlijk onderdeel van de wereld, en richten zich op observatie, timing en samenwerking in plaats van op complexe logica.
Verhaal zonder woorden
Er is geen gesproken dialoog. Het zijn de visuele elementen, de muziek en je interactie met de wereld die je reis betekenis geven.
Een emotioneel scifiverhaal met passend tempo
Ontdek nieuwe waarheden over de planeet en Mui's verleden in deze zes tot acht uur durende cinematische reis, en laat je meevoeren door de ontroerende orkestrale muziek.
- Publisher
- THUNDERFUL PUBLISHING
- Release date
- 05/03/2026
- Genres
- Actie, Platformer
- Age rating
- PEGI_12
- Audio
- EN
- Subtitles
- CH · CS · DA · DE · EL · EN · ES · ES-MX · FR · HU · IT · JA · KO · NL · NO · PL · PT · PT-BR · RO · RU · SV · TH · TR · UK · ZH
Scores
HowLongToBeat
Main story
6h
Main + extras
7h
Completionist
7h
Похожие игры
18Ещё от THUNDERFUL PUBLISHING
18Частые вопросы
Где Planet of Lana II дешевле всего?+
Самая низкая цена — около 1035₽ (регион JP). Сравнение по 39 регионам PlayStation Store.
Какая минимальная цена была на Planet of Lana II?+
Историческая минимальная цена в регионе NL — €13.99, текущая — €13.99.
Стоит ли покупать Planet of Lana II сейчас?+
Сейчас историческая минимальная цена (€13.99) — хороший момент для покупки.
Сколько трофеев в Planet of Lana II?+
25 трофеев: 1 платина, 6 золото, 10 серебро, 8 бронза.
Сколько времени нужно, чтобы пройти Planet of Lana II?+
По данным HowLongToBeat: основной сюжет — ~6 ч, с дополнениями — ~7 ч, на 100% и все трофеи — ~7 ч.

UAE
Argentina
Austria
Australia
Belgium
Bulgaria
Brasil
Canada
Switzerland
Chile
Czech Republic
Germany
Denmark
Spain
Finland
France
United Kingdom
Greece
Hong Kong
Hungary
Indonesia
Ireland
Israel
India
Iceland
Italy
Japan
South Korea
Mexico
Malaysia
Norway
New Zealand
Poland
Portugal
Romania
Russia
Saudi Arabia
Sweden
Singapore
Slovakia
Thailand
Taiwan
Ukraine RU
United States
South Africa




































