
Hidden Cats in Santa's Realm
PS Plus
4.74 (296)
SILESIA GAMES SP. Z O.O.12/12/2024Logiczne, Rekreacyjne, Przygodowe
PlayStation Store

18.00 zł
≈ 372 ₽1 PLN = 20.67 ₽
Buy on PS Store Price history
112Уведомить о снижении цены
Стоит подождать распродажу
Сейчас полная цена. Регулярно бывает скидка до ≈−54% — лучше дождаться.
Highest
18.00 zł
Lowest
7.20 zł
12/06/2026
Current
18.00 zł
Prices by region
46Editions & add-ons
2Trophies
Total: 541
3
2
48
About
Nadszedł wreszcie czas Świąt, więc zgodnie z coroczną tradycją, Lodowa Kraina Świętego Mikołaja aż wrze od pracy!
Przyłącz się do Świątecznych celebracji i przygotowań, oraz odnajdź poukrywaną kocią ekipę – kotek po kotku, kawałek po kawałku, zapełnij miasteczko kolorem!
Różne plansze do rozegrania, specjalne koty do odnalezienia…
A na koniec, cała masa śniegu do zrzucenia z futerka! :)
Gra zawiera:
- Ponad 900 kotów i innych rzeczy do znalezienia;
- Dwa główne tryby gry – normalny i zaawansowany;
- Sześć kociakowych plansz do odblokowania;
- Potężna bitwa na śnieżki na podsumowanie zabawy!
Przyłącz się do Świątecznych celebracji i przygotowań, oraz odnajdź poukrywaną kocią ekipę – kotek po kotku, kawałek po kawałku, zapełnij miasteczko kolorem!
Różne plansze do rozegrania, specjalne koty do odnalezienia…
A na koniec, cała masa śniegu do zrzucenia z futerka! :)
Gra zawiera:
- Ponad 900 kotów i innych rzeczy do znalezienia;
- Dwa główne tryby gry – normalny i zaawansowany;
- Sześć kociakowych plansz do odblokowania;
- Potężna bitwa na śnieżki na podsumowanie zabawy!
- Publisher
- SILESIA GAMES SP. Z O.O.
- Release date
- 12/12/2024
- Genres
- Logiczne, Rekreacyjne, Przygodowe
- Age rating
- PEGI_3
- Subscription
- PS Plus
- Subtitles
- DE · ES · FR · PL · EN · JA
Scores
Metacritic
—OpenCritic
—Players
4.7HowLongToBeat
Main story
0h
Main + extras
1h
Completionist
2h
Похожие игры
18Ещё от SILESIA GAMES SP. Z O.O.
18Частые вопросы
Где Hidden Cats in Santa's Realm дешевле всего?+
Самая низкая цена — около 88₽ (регион UA_RU). Сравнение по 46 регионам PlayStation Store.
Какая минимальная цена была на Hidden Cats in Santa's Realm?+
Историческая минимальная цена в регионе PL — 7.20 zł, текущая — 18.00 zł.
Стоит ли покупать Hidden Cats in Santa's Realm сейчас?+
Текущая цена 18.00 zł выше исторического минимума 7.20 zł. Возможно, стоит дождаться скидки.
Сколько трофеев в Hidden Cats in Santa's Realm?+
54 трофеев: 1 платина, 3 золото, 2 серебро, 48 бронза.
Сколько времени нужно, чтобы пройти Hidden Cats in Santa's Realm?+
По данным HowLongToBeat: основной сюжет — ~0 ч, с дополнениями — ~1 ч, на 100% и все трофеи — ~2 ч.

UAE
Argentina
Austria
Australia
Belgium
Bulgaria
Brasil
Canada
Switzerland
Chile
Czech Republic
Germany
Denmark
Spain
Finland
France
United Kingdom
Greece
Hong Kong
Hungary
Indonesia
Ireland
Israel
India
Iceland
Italy
Japan
South Korea
Mexico
Malaysia
Netherlands
Norway
New Zealand
Portugal
Romania
Russia
Saudi Arabia
Sweden
Singapore
Slovakia
Thailand
Taiwan
Ukraine RU
United States
South Africa



































