
LogIQ Boost
4.60 (5)
Dinomore Games Yazilim Oyun Teknolojileri Limited Sirketi01/05/2026Oppiminen, Aivopähkinät, Aivopähkinät
PlayStation Store

€2.97-40%
€4.95
≈ 261 ₽1 EUR = 87.78 ₽
Buy on PS Store Price history
44Уведомить о снижении цены
Историческая минимальная цена
Дешевле за всё время ещё не было — отличный момент для покупки.
Highest
€4.95
Lowest
€2.97
08/07/2026
Current
€2.97
Prices by region
39Editions & add-ons
2Trophies
Total: 191
9
7
2
About
LogIQ Boost: Nosta henkistä potentiaaliasi
LogIQ Boost on kattava aivotreenikokemus, joka on suunniteltu kaiken ikäisille pelaajille yhdistäen koulutuksen ja viihteen. Olit sitten opiskelija, joka haluaa terävöittää keskittymistään, aikuinen, joka pysyy henkisesti kunnossa, tai seniori, joka ylläpitää kognitiivista ketteryyttä, LogIQ Boost tarjoaa täydellisen alustan päivittäiselle henkiselle harjoittelullesi.
Haasta itsesi ja seuraa edistymistäsi
Testaa rajojasi 12 jännittävällä minipelillä, jotka on erityisesti suunniteltu terävöittämään logiikkaasi, muistiasi, matematiikkaasi, refleksejäsi ja luovuuttasi.
Yksinpelitila: Harjoittele omaan tahtiisi ja hallitse jokainen kognitiivinen kategoria erikseen.
Selviytymistila: Äärimmäinen haaste! Koe kaikki minipelit peräkkäin laskeaksesi "Aivosi ikä" ja visualisoidaksesi henkistä kasvuasi konkreettisella datalla.
Täydellinen perheaktiviteetti
LogIQ Boost on enemmän kuin pelkkä soloretki; se on tuottava perheaktiviteetti. Vertaa pisteitä, haasta toistenne ennätykset ja selvitä, kuka on kodin todellinen "Aivojen mestari". Intuitiivinen suunnittelu tekee siitä lasten ulottuville helposti saavutettavissa olevan, samalla kun se pysyy palkitsevana ja haastavana aikuisille.
Miksi LogIQ Boost?
Kattava harjoittelu: Harjoitukset, jotka kattavat viisi keskeistä kognitiivista aluetta.
Hauska ja opettavainen: Saumaton pelirakenne, joka muuttaa oppimisen mukaansatempaavaksi kokemukseksi.
Adaptiivinen vaikeus: Tasapainoinen kokemus, joka kehittyy taitojesi mukana.
Valmistaudu vapauttamaan täysi potentiaalisi. Tavoitteenasi on sitten parantaa ÄO:tasi tai nauttia merkityksellisestä haasteesta perheesi kanssa, LogIQ Boost tarjoaa täydellisen tasapainon viihteen ja henkisen kehityksen välillä.
LogIQ Boost on kattava aivotreenikokemus, joka on suunniteltu kaiken ikäisille pelaajille yhdistäen koulutuksen ja viihteen. Olit sitten opiskelija, joka haluaa terävöittää keskittymistään, aikuinen, joka pysyy henkisesti kunnossa, tai seniori, joka ylläpitää kognitiivista ketteryyttä, LogIQ Boost tarjoaa täydellisen alustan päivittäiselle henkiselle harjoittelullesi.
Haasta itsesi ja seuraa edistymistäsi
Testaa rajojasi 12 jännittävällä minipelillä, jotka on erityisesti suunniteltu terävöittämään logiikkaasi, muistiasi, matematiikkaasi, refleksejäsi ja luovuuttasi.
Yksinpelitila: Harjoittele omaan tahtiisi ja hallitse jokainen kognitiivinen kategoria erikseen.
Selviytymistila: Äärimmäinen haaste! Koe kaikki minipelit peräkkäin laskeaksesi "Aivosi ikä" ja visualisoidaksesi henkistä kasvuasi konkreettisella datalla.
Täydellinen perheaktiviteetti
LogIQ Boost on enemmän kuin pelkkä soloretki; se on tuottava perheaktiviteetti. Vertaa pisteitä, haasta toistenne ennätykset ja selvitä, kuka on kodin todellinen "Aivojen mestari". Intuitiivinen suunnittelu tekee siitä lasten ulottuville helposti saavutettavissa olevan, samalla kun se pysyy palkitsevana ja haastavana aikuisille.
Miksi LogIQ Boost?
Kattava harjoittelu: Harjoitukset, jotka kattavat viisi keskeistä kognitiivista aluetta.
Hauska ja opettavainen: Saumaton pelirakenne, joka muuttaa oppimisen mukaansatempaavaksi kokemukseksi.
Adaptiivinen vaikeus: Tasapainoinen kokemus, joka kehittyy taitojesi mukana.
Valmistaudu vapauttamaan täysi potentiaalisi. Tavoitteenasi on sitten parantaa ÄO:tasi tai nauttia merkityksellisestä haasteesta perheesi kanssa, LogIQ Boost tarjoaa täydellisen tasapainon viihteen ja henkisen kehityksen välillä.
- Publisher
- Dinomore Games Yazilim Oyun Teknolojileri Limited Sirketi
- Release date
- 01/05/2026
- Genres
- Oppiminen, Aivopähkinät, Aivopähkinät, Lapsille, Korttipeli, Tietokilpailu/visailu
- Age rating
- PEGI_3
- Subtitles
- DE · EN · ES · FR · JA · PT · RU · TR
Scores
Metacritic
—OpenCritic
—Players
4.6Похожие игры
18Ещё от Dinomore Games Yazilim Oyun Teknolojileri Limited Sirketi
6Частые вопросы
Где LogIQ Boost дешевле всего?+
Самая низкая цена — около 271₽ (регион UA_RU). Сравнение по 39 регионам PlayStation Store.
Какая минимальная цена была на LogIQ Boost?+
Историческая минимальная цена в регионе FI — €2.97, текущая — €2.97.
Стоит ли покупать LogIQ Boost сейчас?+
Сейчас историческая минимальная цена (€2.97) — хороший момент для покупки.
Сколько трофеев в LogIQ Boost?+
19 трофеев: 1 платина, 9 золото, 7 серебро, 2 бронза.

UAE
Argentina
Austria
Australia
Belgium
Bulgaria
Brasil
Canada
Switzerland
Chile
Czech Republic
Germany
Denmark
Spain
France
United Kingdom
Greece
Hong Kong
Hungary
Indonesia
Ireland
Israel
India
Iceland
Italy
Japan
South Korea
Mexico
Malaysia
Netherlands
Norway
New Zealand
Poland
Portugal
Romania
Russia
Saudi Arabia
Sweden
Singapore
Slovakia
Thailand
Taiwan
Ukraine RU
United States
South Africa






















