
Dark Cloud™
PS Plus
4.75 (9,208)
Sony Interactive Entertainment10/01/2017Muzyczne/rytmiczne
PlayStation Store

69.00 zł
≈ 1 427 ₽1 PLN = 20.67 ₽
Buy on PS Store Price history
70Уведомить о снижении цены
Скидок ещё не было
Цена держится на стартовом уровне с релиза. Если не срочно — стоит дождаться первой распродажи.
Highest
69.00 zł
Lowest
69.00 zł
12/02/2026
Current
69.00 zł
Prices by region
39Editions & add-ons
2Trophies
Total: 281
5
14
8
About
Poznaj wydaną pierwotnie na system PS2™grę Dark Cloud™ z lepszą jakością obrazu i trofeami.
W odległym świecie na wolność wypuszczono wielkie zło i tylko Ty możesz je zniszczyć! Łącząc żywiołową walkę w stylu fantasy z epicką przygodą RPG, Dark Cloud™ pozwala na poznanie magicznego świata w pełnej krasie, więc pobierz tę grę jeszcze dziś i rozwiń dalszą historię.
Ta gra została przekonwertowana z wersji na PS2™ (PlayStation®2) do wersji na konsolę PlayStation®4. W efekcie mogą wystąpić przypadki, gdy będzie się w nią grało inaczej niż w wersję na PS2™ (PlayStation®2) albo niektóre funkcje będą powodować, że gra nie będzie działać prawidłowo. Ta wersja nie obsługuje urządzeń peryferyjnych systemu PS2™ (PlayStation®2), więc niektóre funkcje mogą nie być dostępne.
W odległym świecie na wolność wypuszczono wielkie zło i tylko Ty możesz je zniszczyć! Łącząc żywiołową walkę w stylu fantasy z epicką przygodą RPG, Dark Cloud™ pozwala na poznanie magicznego świata w pełnej krasie, więc pobierz tę grę jeszcze dziś i rozwiń dalszą historię.
Ta gra została przekonwertowana z wersji na PS2™ (PlayStation®2) do wersji na konsolę PlayStation®4. W efekcie mogą wystąpić przypadki, gdy będzie się w nią grało inaczej niż w wersję na PS2™ (PlayStation®2) albo niektóre funkcje będą powodować, że gra nie będzie działać prawidłowo. Ta wersja nie obsługuje urządzeń peryferyjnych systemu PS2™ (PlayStation®2), więc niektóre funkcje mogą nie być dostępne.
- Publisher
- Sony Interactive Entertainment
- Release date
- 10/01/2017
- Genres
- Muzyczne/rytmiczne
- Age rating
- PEGI_12
- Subscription
- PS Plus
Scores
Похожие игры
18Ещё от Sony Interactive Entertainment
18Частые вопросы
Где Dark Cloud™ дешевле всего?+
Самая низкая цена — около 690₽ (регион BR). Сравнение по 39 регионам PlayStation Store.
Какая минимальная цена была на Dark Cloud™?+
Историческая минимальная цена в регионе PL — 69.00 zł, текущая — 69.00 zł.
Стоит ли покупать Dark Cloud™ сейчас?+
Скидок на Dark Cloud™ ещё не было — цена держится на стартовом уровне с релиза. Стоит дождаться первой распродажи.
Сколько трофеев в Dark Cloud™?+
28 трофеев: 1 платина, 5 золото, 14 серебро, 8 бронза.

UAE
Argentina
Austria
Australia
Belgium
Bulgaria
Brasil
Canada
Switzerland
Chile
Czech Republic
Germany
Denmark
Spain
Finland
France
United Kingdom
Greece
Hong Kong
Hungary
Indonesia
Ireland
Israel
India
Iceland
Italy
Japan
South Korea
Mexico
Malaysia
Netherlands
Norway
New Zealand
Portugal
Romania
Russia
Saudi Arabia
Sweden
Singapore
Slovakia
Thailand
Taiwan
Ukraine RU
United States
South Africa




































