PSHITS
TR
RU
Catalog
THE LAST BLADE 2

THE LAST BLADE 2

4.48 (2,732)
SNK CORPORATION25/05/2016Action, Arkade, 2D-slåssing

PlayStation Store

NO
165.00 NOK
1 3331 NOK = 8.08
Buy on PS Store

Price history

44
Уведомить о снижении цены
Стоит подождать распродажу
Сейчас полная цена. Регулярно бывает скидка до ≈−85% — лучше дождаться.
165.00 NOK
24.75 NOK
15/07/2026
165.00 NOK

Prices by region

37

Trophies

Total: 20
1
19

About

'Hells Gate' er grenselandet mellom liv og død. Fire 'mytologiske symboler' er i ferd med å kjempe en kamp til døden mot en ultimat ånd som er våknet opp fra underverdenen, og sende ham rett til 'Hells Gate'. I tillegg til 12 stridende fra det første spillet så melder 4 helt nye og 2 skjulte karakterer sin ankomst og blir en del av den fantastiske gjengen bestående av 18 spillekarakterer. Velg din favoritt sverdangrepstype fra bla. 'POWER', 'SPEED', og 'EXTREME' modus. Lær deg å mestre 'REPEL' teknikken for å forsvare deg mot motstanderens angrep, og når tiden er inne, aktiver de ultimate 'SUPER SECRET SLASH', 'HIDDEN SECRET SLASH' og 'ENIGMA FRENZY ATTACK' teknikkene for å endre utfallet av kampene! Oppdag eller gjenoppdag 'THE LAST BLADE 2', som fortsatt regnes som høydepunktet innen den sverdbaserte slåssespillsjangeren den dag i dag! Dette Cross-Buy-produktet gir deg muligheten til å laste ned både PS4™‎- og PS Vita-versjoner.
Publisher
SNK CORPORATION
Release date
25/05/2016
Genres
Action, Arkade, 2D-slåssing, 2D-slåssing
Age rating
PEGI_12
Audio
JA
Subtitles
EN · ES · PT · JA

Scores

77
4.5
Main story
1h
Main + extras
3h
Completionist
3h

Похожие игры

18

Ещё от SNK CORPORATION

18

Частые вопросы

Где THE LAST BLADE 2 дешевле всего?+

Самая низкая цена — около 479₽ (регион JP). Сравнение по 37 регионам PlayStation Store.

Какая минимальная цена была на THE LAST BLADE 2?+

Историческая минимальная цена в регионе NO — 24.75 NOK, текущая — 165.00 NOK.

Стоит ли покупать THE LAST BLADE 2 сейчас?+

Текущая цена 165.00 NOK выше исторического минимума 24.75 NOK. Возможно, стоит дождаться скидки.

Сколько трофеев в THE LAST BLADE 2?+

20 трофеев: 0 платина, 0 золото, 1 серебро, 19 бронза.

Сколько времени нужно, чтобы пройти THE LAST BLADE 2?+

По данным HowLongToBeat: основной сюжет — ~1 ч, с дополнениями — ~3 ч, на 100% и все трофеи — ~3 ч.