PSHITS
TR
RU
Catalog
Blade Strangers

Blade Strangers

4.47 (152)
Nicalis Inc.05/09/2018Action, 2D-slåssing, 2D-slåssing

PlayStation Store

NO
449.00 NOK
3 6271 NOK = 8.08
Buy on PS Store

Price history

45
Уведомить о снижении цены
Скидок ещё не было
Цена держится на стартовом уровне с релиза. Если не срочно — стоит дождаться первой распродажи.
449.00 NOK
449.00 NOK
12/02/2026
449.00 NOK

Prices by region

40

Trophies

Total: 50
1
3
6
40

About

En ondskapsfull kraft som bare er kjent som Lina, spiser data fra et stort, interdimensjonalt nettverk av servere overvåket av sentrale datamaskiner kalt 'motes'. I desperasjon oppfordrer motene helter fra en rekke parallelle spillverdener til å møte mot hverandre i en- on-one kamp. Turneringen victor har potensial til å bli vekket som Blade Stranger - Frelseren som kan overvinne Lina og beskytte motene fra ytterligere skade!

Blade Strangers er utviklet av Studio Saizensen, og er et hardcore old school-kampspill. Den strømlinjeformede kontrollknappen med fire knapper gjør det enkelt for nybegynnere å skaffe seg skader fra første dag ... men de intrikate kombinasjonene, tellene og tilbudene gir turneringskaliber spillere mange muligheter for rammevalg, kjedekonstruksjon og trekkvitenskap.

Dette produktet støtter følgende språk: Engelsk



Publisher
Nicalis Inc.
Release date
05/09/2018
Genres
Action, 2D-slåssing, 2D-slåssing
Age rating
PEGI_12

Scores

75
4.5
Main story
2h
Main + extras
5h
Completionist
18h

Похожие игры

18

Ещё от Nicalis Inc.

11

Частые вопросы

Где Blade Strangers дешевле всего?+

Самая низкая цена — около 816₽ (регион HK). Сравнение по 40 регионам PlayStation Store.

Какая минимальная цена была на Blade Strangers?+

Историческая минимальная цена в регионе NO — 449.00 NOK, текущая — 449.00 NOK.

Стоит ли покупать Blade Strangers сейчас?+

Скидок на Blade Strangers ещё не было — цена держится на стартовом уровне с релиза. Стоит дождаться первой распродажи.

Сколько трофеев в Blade Strangers?+

50 трофеев: 1 платина, 3 золото, 6 серебро, 40 бронза.

Сколько времени нужно, чтобы пройти Blade Strangers?+

По данным HowLongToBeat: основной сюжет — ~2 ч, с дополнениями — ~5 ч, на 100% и все трофеи — ~18 ч.