
Cat Quest
PS Plus
4.56 (7,978)
Kepler Interactive Limited10/11/2017Äventyr, Action, Rollspel
PlayStation Store

34.75 SEK-75%
139.00 SEK
≈ 281 ₽1 SEK = 8.10 ₽
Buy on PS Store Price history
76Уведомить о снижении цены
Историческая минимальная цена
Дешевле за всё время ещё не было — отличный момент для покупки.
Highest
139.00 SEK
Lowest
34.75 SEK
13/02/2026
Current
34.75 SEK
Prices by region
42Editions & add-ons
2Trophies
Total: 231
8
7
7
About
Cat Quest är en Open world-datorrollspel som utspelar sig i katternas klösiga värld! På jakt efter din kattnappade syster kastar du dig in i den massiva kontinenten Felingard - en värld som är utformad i forna kartors overworld-stil och spinner med kattiga karaktärer, historier och vitsar!
1 spelare
350 MB minimum
Stöd För Fjärrspel
HDTV-skärmupplösning: 720p,1080i,1080p
Hämtningen av den här produkten regleras av PlayStation Networks tjänstevillkor och användningsvillkor för programvara, samt eventuella specifika ytterligare villkor som gäller för produkten. Hämta inte produkten om du inte godkänner de här villkoren. Mer viktig information finns i tjänstevillkoren.
Engångslicensavgift för nedladdning till flera PS4-system. Inloggning på PlayStation Network krävs inte för att du ska kunna använda detta på ditt primära PS4-system, men behövs för användning på annat PS4-system.
Läs avsnittet "Hälsovarningar" för att ta del av viktig hälsoinformation innan du använder denna produkt.
Programbiblioteken ©Sony Interactive Entertainment Inc., med exklusiv licens till Sony Interactive Entertainment Europe. Användarvillkor för programvara gäller, se eu.playstation.com/legal för fullständiga användningsrättigheter.
Cat Quest is a copyright of The Gentlebros Pte. Ltd. 2017. Published by PQube Limited.
1 spelare
350 MB minimum
Stöd För Fjärrspel
HDTV-skärmupplösning: 720p,1080i,1080p
Hämtningen av den här produkten regleras av PlayStation Networks tjänstevillkor och användningsvillkor för programvara, samt eventuella specifika ytterligare villkor som gäller för produkten. Hämta inte produkten om du inte godkänner de här villkoren. Mer viktig information finns i tjänstevillkoren.
Engångslicensavgift för nedladdning till flera PS4-system. Inloggning på PlayStation Network krävs inte för att du ska kunna använda detta på ditt primära PS4-system, men behövs för användning på annat PS4-system.
Läs avsnittet "Hälsovarningar" för att ta del av viktig hälsoinformation innan du använder denna produkt.
Programbiblioteken ©Sony Interactive Entertainment Inc., med exklusiv licens till Sony Interactive Entertainment Europe. Användarvillkor för programvara gäller, se eu.playstation.com/legal för fullständiga användningsrättigheter.
Cat Quest is a copyright of The Gentlebros Pte. Ltd. 2017. Published by PQube Limited.
- Publisher
- Kepler Interactive Limited
- Release date
- 10/11/2017
- Genres
- Äventyr, Action, Rollspel, Strid, Strid, Fantasy
- Age rating
- PEGI_3
- Subscription
- PS Plus
- Subtitles
- DE · EN · ES · FR · IT · JA · ZH
Scores
HowLongToBeat
Main story
6h
Main + extras
8h
Completionist
11h
Похожие игры
18Ещё от Kepler Interactive Limited
9Частые вопросы
Где Cat Quest дешевле всего?+
Самая низкая цена — около 142₽ (регион JP). Сравнение по 42 регионам PlayStation Store.
Какая минимальная цена была на Cat Quest?+
Историческая минимальная цена в регионе SE — 34.75 SEK, текущая — 34.75 SEK.
Стоит ли покупать Cat Quest сейчас?+
Сейчас историческая минимальная цена (34.75 SEK) — хороший момент для покупки.
Сколько трофеев в Cat Quest?+
23 трофеев: 1 платина, 8 золото, 7 серебро, 7 бронза.
Сколько времени нужно, чтобы пройти Cat Quest?+
По данным HowLongToBeat: основной сюжет — ~6 ч, с дополнениями — ~8 ч, на 100% и все трофеи — ~11 ч.

UAE
Argentina
Austria
Australia
Belgium
Bulgaria
Brasil
Canada
Switzerland
Chile
Czech Republic
Germany
Denmark
Spain
Finland
France
United Kingdom
Greece
Hong Kong
Hungary
Indonesia
Ireland
Israel
India
Iceland
Italy
Japan
South Korea
Mexico
Malaysia
Netherlands
Norway
New Zealand
Poland
Portugal
Romania
Russia
Saudi Arabia
Singapore
Slovakia
Thailand
Taiwan
Ukraine RU
United States
South Africa



























