
Waking Violet
3.88 (81)
MIXEDBAG SRL03/07/2018Action, Eventyr, Puslespill
PlayStation Store

79.00 NOK
≈ 638 ₽1 NOK = 8.08 ₽
Buy on PS Store Price history
44Уведомить о снижении цены
Скидок ещё не было
Цена держится на стартовом уровне с релиза. Если не срочно — стоит дождаться первой распродажи.
Highest
79.00 NOK
Lowest
79.00 NOK
12/02/2026
Current
79.00 NOK
Prices by region
35Trophies
Total: 191
9
2
7
About
Waking Violet er et klassisk oppgavespill i 2D med fugleperspektiv, men med herlig magi og en unik tilbakespolingsmekanikk.
Ta på deg rollen som Violet, en sjenert tenåring som bare vil bli voksen, men som fanges i en drøm du ikke klarer å våkne opp fra.
Alle løste oppgaver fører deg nærmere å våkne og komme tilbake til det virkelige livet – men du sitter fast i drømmen for en grunn, og det er kanskje ikke så enkelt å komme seg ut som det virker …
– 42 ubarmhjertige nivåer
– Lær deg spennende magi
– Utforsk en magisk verden og oppdag hva (eller hvem) som holder deg tilbake
– Få mana, bruk magi, gjør feil, angre trekk og prøv igjen
– Vakker håndtegnet grafikk med unik stil
– Fantastisk, avslappet musikk for å stimulere konsentrasjonen din
Waking Violet PlayStation®4
1 spiller
3 MB minimum
DUALSHOCK®4-vibreringsfunksjon
Støtte for avstandsspilling
HDTV-skjermoppløsning: 720p,1080i,1080p
Waking Violet PlayStation®Vita
1 spiller(e)
Minimum 2048 kB
Nedlasting av dette produktet er underlagt PlayStation Networks tjenestevilkår og brukervilkår for programvare, samt andre eventuelle retningslinjer som gjelder spesifikt for dette produktet. Ikke last ned dette produktet hvis du ikke godtar disse vilkårene. Se tjenestevilkårene for å få mer viktig informasjon.
PS4: Engangslisensavgift for nedlasting til flere PS4-systemet. Innlogging på PlayStation Network kreves ikke for å bruke denne på din primære PS4, men man må logge inn for å bruke den på andre PS4-systemer.
PS Vita: Engansgavgift for bruk av nedlastninger på opptil tre aktiverte, kompatible, bærbare konsollsystemer.
Se Helseadvarsler for viktig informasjon om helse før du bruker produktet.
Biblioteksprogrammer ©Sony Interactive Entertainment Inc. Eksklusivt lisensiert til Sony Interactive Entertainment Europe. Bruksvilkår for programvare gjelder, se eu.playstation.com/legal for fullstendige bruksrettigheter.
Copyright 2016 - 2018 Marco Mastropaolo & MixedBag Srl
Ta på deg rollen som Violet, en sjenert tenåring som bare vil bli voksen, men som fanges i en drøm du ikke klarer å våkne opp fra.
Alle løste oppgaver fører deg nærmere å våkne og komme tilbake til det virkelige livet – men du sitter fast i drømmen for en grunn, og det er kanskje ikke så enkelt å komme seg ut som det virker …
– 42 ubarmhjertige nivåer
– Lær deg spennende magi
– Utforsk en magisk verden og oppdag hva (eller hvem) som holder deg tilbake
– Få mana, bruk magi, gjør feil, angre trekk og prøv igjen
– Vakker håndtegnet grafikk med unik stil
– Fantastisk, avslappet musikk for å stimulere konsentrasjonen din
Waking Violet PlayStation®4
1 spiller
3 MB minimum
DUALSHOCK®4-vibreringsfunksjon
Støtte for avstandsspilling
HDTV-skjermoppløsning: 720p,1080i,1080p
Waking Violet PlayStation®Vita
1 spiller(e)
Minimum 2048 kB
Nedlasting av dette produktet er underlagt PlayStation Networks tjenestevilkår og brukervilkår for programvare, samt andre eventuelle retningslinjer som gjelder spesifikt for dette produktet. Ikke last ned dette produktet hvis du ikke godtar disse vilkårene. Se tjenestevilkårene for å få mer viktig informasjon.
PS4: Engangslisensavgift for nedlasting til flere PS4-systemet. Innlogging på PlayStation Network kreves ikke for å bruke denne på din primære PS4, men man må logge inn for å bruke den på andre PS4-systemer.
PS Vita: Engansgavgift for bruk av nedlastninger på opptil tre aktiverte, kompatible, bærbare konsollsystemer.
Se Helseadvarsler for viktig informasjon om helse før du bruker produktet.
Biblioteksprogrammer ©Sony Interactive Entertainment Inc. Eksklusivt lisensiert til Sony Interactive Entertainment Europe. Bruksvilkår for programvare gjelder, se eu.playstation.com/legal for fullstendige bruksrettigheter.
Copyright 2016 - 2018 Marco Mastropaolo & MixedBag Srl
- Publisher
- MIXEDBAG SRL
- Release date
- 03/07/2018
- Genres
- Action, Eventyr, Puslespill, Fantasi, Labyrint
- Age rating
- PEGI_7
Scores
Похожие игры
18Ещё от MIXEDBAG SRL
5Частые вопросы
Где Waking Violet дешевле всего?+
Самая низкая цена — около 391₽ (регион UA_RU). Сравнение по 35 регионам PlayStation Store.
Какая минимальная цена была на Waking Violet?+
Историческая минимальная цена в регионе NO — 79.00 NOK, текущая — 79.00 NOK.
Стоит ли покупать Waking Violet сейчас?+
Скидок на Waking Violet ещё не было — цена держится на стартовом уровне с релиза. Стоит дождаться первой распродажи.
Сколько трофеев в Waking Violet?+
19 трофеев: 1 платина, 9 золото, 2 серебро, 7 бронза.

UAE
Argentina
Austria
Australia
Belgium
Bulgaria
Brasil
Canada
Switzerland
Chile
Czech Republic
Germany
Denmark
Spain
Finland
France
United Kingdom
Greece
Hong Kong
Hungary
Indonesia
Ireland
Israel
India
Iceland
Italy
Japan
South Korea
Mexico
Malaysia
Netherlands
New Zealand
Poland
Portugal
Romania
Russia
Saudi Arabia
Sweden
Singapore
Slovakia
Thailand
Taiwan
Ukraine RU
United States
South Africa





















