
DEATHRUN TV
3.80 (51)
Silver Lining Interactive LTD15/06/2022Actie, Shoot 'em up
PlayStation Store

€14.99
≈ 1 316 ₽1 EUR = 87.78 ₽
Buy on PS Store Price history
9Уведомить о снижении цены
Стоит подождать распродажу
Сейчас полная цена. Регулярно бывает скидка до ≈−85% — лучше дождаться.
Highest
€14.99
Lowest
€2.24
22/04/2026
Current
€14.99
Prices by region
32Trophies
Total: 181
9
6
2
About
Vanuit de grootste studio die ooit gebouwd is...De show waarin deelnemers alles riskeren voor likes van het publiek dat over de hele wereld kijkt; 24 uur per dag. Er komt geen einde aan het vermaak!
Om verder te komen en je niveau op te krikken moet je zwermen hondsdolle mutanten zien te overleven, met halsbrekende snelheid, kogelontwijkende actie en veel wapens. Twin-stick bullet hell-actie zal je reflexen in elke arena op de proef stellen.
VECHT TEGEN EPISCHE EINDBAZEN
Maak kennis met Eyeball, Zangbeef the Bear Wrestler, Elite Gaurd en nog veel meer. Er staan allerlei unieke en knotsgekke eindbazen op je te wachten, wat zorgt voor intense en uitdagende gevechten!
KRIJG LIKES, KRIJG MUTATIES, WORD STERKER
Als je die kostbare likes krijgt en je populariteit opkrikt, word je beloond met een steeds wisselend rooster van mutaties waaruit je kunt kiezen, waaronder exploderende lichamen en grote hoofden.
SPEEL COOLE WAPENS VRIJ
Een hypermoderne studio en gepatenteerde technologie reanimeren je lichaam zodat je het steeds opnieuw kunt proberen, en opnieuw en opnieuw...Elke run biedt nieuwe uitdagingen en nieuwe mogelijkheden om roem te vergaren. Bovendien ontgrendel je telkens als je sterft waanzinnige nieuwe wapens!
VERBRAND...ALLES.
Heb je altijd al eens monsters willen barbecueën? Zo ja, dan ben je bij deze spelshow aan het juiste adres.
ONTSNAP VOOR HET TE LAAT IS
Aan het eind van elke kamer beginnen dodelijke vallen en explosieven te vallen, dus haast je naar buiten voor de studio zichzelf vernietigt met jou erbij!
Om verder te komen en je niveau op te krikken moet je zwermen hondsdolle mutanten zien te overleven, met halsbrekende snelheid, kogelontwijkende actie en veel wapens. Twin-stick bullet hell-actie zal je reflexen in elke arena op de proef stellen.
VECHT TEGEN EPISCHE EINDBAZEN
Maak kennis met Eyeball, Zangbeef the Bear Wrestler, Elite Gaurd en nog veel meer. Er staan allerlei unieke en knotsgekke eindbazen op je te wachten, wat zorgt voor intense en uitdagende gevechten!
KRIJG LIKES, KRIJG MUTATIES, WORD STERKER
Als je die kostbare likes krijgt en je populariteit opkrikt, word je beloond met een steeds wisselend rooster van mutaties waaruit je kunt kiezen, waaronder exploderende lichamen en grote hoofden.
SPEEL COOLE WAPENS VRIJ
Een hypermoderne studio en gepatenteerde technologie reanimeren je lichaam zodat je het steeds opnieuw kunt proberen, en opnieuw en opnieuw...Elke run biedt nieuwe uitdagingen en nieuwe mogelijkheden om roem te vergaren. Bovendien ontgrendel je telkens als je sterft waanzinnige nieuwe wapens!
VERBRAND...ALLES.
Heb je altijd al eens monsters willen barbecueën? Zo ja, dan ben je bij deze spelshow aan het juiste adres.
ONTSNAP VOOR HET TE LAAT IS
Aan het eind van elke kamer beginnen dodelijke vallen en explosieven te vallen, dus haast je naar buiten voor de studio zichzelf vernietigt met jou erbij!
- Publisher
- Silver Lining Interactive LTD
- Release date
- 15/06/2022
- Genres
- Actie, Shoot 'em up
- Age rating
- PEGI_16
Scores
Metacritic
—OpenCritic
—Players
3.8HowLongToBeat
Main + extras
5h
Completionist
5h
Похожие игры
18Ещё от Silver Lining Interactive LTD
18Частые вопросы
Где DEATHRUN TV дешевле всего?+
Самая низкая цена — около 129₽ (регион BR). Сравнение по 32 регионам PlayStation Store.
Какая минимальная цена была на DEATHRUN TV?+
Историческая минимальная цена в регионе NL — €2.24, текущая — €14.99.
Стоит ли покупать DEATHRUN TV сейчас?+
Текущая цена €14.99 выше исторического минимума €2.24. Возможно, стоит дождаться скидки.
Сколько трофеев в DEATHRUN TV?+
18 трофеев: 1 платина, 9 золото, 6 серебро, 2 бронза.
Сколько времени нужно, чтобы пройти DEATHRUN TV?+
По данным HowLongToBeat: с дополнениями — ~5 ч, на 100% и все трофеи — ~5 ч.

UAE
Argentina
Austria
Australia
Belgium
Bulgaria
Brasil
Canada
Switzerland
Chile
Czech Republic
Germany
Denmark
Spain
Finland
France
United Kingdom
Greece
Hong Kong
Hungary
Indonesia
Ireland
Israel
India
Iceland
Italy
Japan
South Korea
Mexico
Malaysia
Norway
New Zealand
Poland
Portugal
Romania
Russia
Saudi Arabia
Sweden
Singapore
Slovakia
Thailand
Taiwan
Ukraine RU
United States
South Africa

































