
Tony Hawk's™ Pro Skater™ 3 + 4
4.02 (2,177)
ACTIVISION BLIZZARD22/10/2025Sport
PlayStation Store

371.00 DKK
≈ 4 367 ₽1 DKK = 11.77 ₽
Buy on PS Store Price history
85Уведомить о снижении цены
Стоит подождать распродажу
Сейчас полная цена. Регулярно бывает скидка до ≈−40% — лучше дождаться.
Highest
371.00 DKK
Lowest
222.60 DKK
11/02/2026
Current
371.00 DKK
Prices by region
41Editions & add-ons
4Trophies
Total: 331
4
14
14
About
Gør klar til at spænde hjulene, når den legendariske spilserie vender tilbage med Tony Hawk’s™ Pro Skater™ 3 + 4. Alt det, du elsker, er tilbage med flere skatere, nye parker, sejere tricks, bragende høj musik og meget mere.
Indeholder:
- Cross-Gen-samling med Tony Hawk's™ Pro Skater™ 3 + 4
-- Indeholder PS4™- og PS5®-versioner af spillet
- Genforen holdet med online-Multiplayer på tværs af platforme* for op til 8 skatere i nye og velkendte spiltyper.
- Besøg nye parker, eller fyr den af i velkendte parker fra både Tony Hawk’s™ Pro Skater™ 3 og Tony Hawk’s™ Pro Skater™ 4, hvor alt er genskabt autentisk i 4K**-opløsning med strømlinede mål og det storslåede 2-minutters format.
- Vis dem, hvad det drejer sig om i de udvidede spiltyper Create-A-Skater og Create-A-Park, inklusive muligheden for at lave spillerdefinerede mål, som du kan dele med venner for første gang.
- Giv den endnu mere gas med mere udfordrende mål og en forbedret New Game+.
- Uanset om du spiller for hyggen eller er en benhård professionel, så vil den elegante styring fra Tony Hawk’s™ Pro Skater™ 1 + 2 snart få dig til at slå gnister.
Alarmér nabovagten, og saml dine skatervenner, for det er ikke slut endnu - skateboarding er tilbage og er blevet bedre.
Indeholder:
- Cross-Gen-samling med Tony Hawk's™ Pro Skater™ 3 + 4
-- Indeholder PS4™- og PS5®-versioner af spillet
- Genforen holdet med online-Multiplayer på tværs af platforme* for op til 8 skatere i nye og velkendte spiltyper.
- Besøg nye parker, eller fyr den af i velkendte parker fra både Tony Hawk’s™ Pro Skater™ 3 og Tony Hawk’s™ Pro Skater™ 4, hvor alt er genskabt autentisk i 4K**-opløsning med strømlinede mål og det storslåede 2-minutters format.
- Vis dem, hvad det drejer sig om i de udvidede spiltyper Create-A-Skater og Create-A-Park, inklusive muligheden for at lave spillerdefinerede mål, som du kan dele med venner for første gang.
- Giv den endnu mere gas med mere udfordrende mål og en forbedret New Game+.
- Uanset om du spiller for hyggen eller er en benhård professionel, så vil den elegante styring fra Tony Hawk’s™ Pro Skater™ 1 + 2 snart få dig til at slå gnister.
Alarmér nabovagten, og saml dine skatervenner, for det er ikke slut endnu - skateboarding er tilbage og er blevet bedre.
- Publisher
- ACTIVISION BLIZZARD
- Release date
- 22/10/2025
- Genres
- Sport
- Age rating
- PEGI_12
- Audio
- EN · FR · IT · DE · ES · ES-MX · PT-BR
- Subtitles
- DE · ES · FR · IT · EN · ES-MX · JA · PT-BR
Scores
HowLongToBeat
Main story
8h
Main + extras
16h
Completionist
39h
News
1Похожие игры
18Ещё от ACTIVISION BLIZZARD
3Где взять дешевле
аренда · активация · покупкаЦены и наличие — на стороне магазинов. Аренда/активация — сторонние сервисы, pshits не продаёт игры.
Частые вопросы
Где Tony Hawk's™ Pro Skater™ 3 + 4 дешевле всего?+
Самая низкая цена — около 2822₽ (регион JP). Сравнение по 41 регионам PlayStation Store.
Какая минимальная цена была на Tony Hawk's™ Pro Skater™ 3 + 4?+
Историческая минимальная цена в регионе DK — 222.60 DKK, текущая — 371.00 DKK.
Стоит ли покупать Tony Hawk's™ Pro Skater™ 3 + 4 сейчас?+
Текущая цена 371.00 DKK выше исторического минимума 222.60 DKK. Возможно, стоит дождаться скидки.
Сколько трофеев в Tony Hawk's™ Pro Skater™ 3 + 4?+
33 трофеев: 1 платина, 4 золото, 14 серебро, 14 бронза.
Сколько времени нужно, чтобы пройти Tony Hawk's™ Pro Skater™ 3 + 4?+
По данным HowLongToBeat: основной сюжет — ~8 ч, с дополнениями — ~16 ч, на 100% и все трофеи — ~39 ч.

UAE
Argentina
Austria
Australia
Belgium
Bulgaria
Brasil
Canada
Switzerland
Chile
Czech Republic
Germany
Spain
Finland
France
United Kingdom
Greece
Hong Kong
Hungary
Indonesia
Ireland
Israel
India
Iceland
Italy
Japan
South Korea
Mexico
Malaysia
Netherlands
Norway
New Zealand
Poland
Portugal
Romania
Russia
Saudi Arabia
Sweden
Singapore
Slovakia
Thailand
Taiwan
Ukraine RU
United States
South Africa























