PSHITS
TR
RU
Catalog
The Pathless

The Pathless

4.56 (1,687)
ANNAPURNA INTERACTIVE12/11/2020Przygodowe, Akcja

PlayStation Store

PL
149.00 zł
3 0801 PLN = 20.67
Buy on PS Store

Price history

98
Уведомить о снижении цены
Стоит подождать распродажу
Сейчас полная цена. Регулярно бывает скидка до ≈−75% — лучше дождаться.
149.00 zł
37.25 zł
12/02/2026
149.00 zł

Prices by region

47

Trophies

Total: 43
1
2
12
28

About

Ten produkt umożliwia pobranie wersji cyfrowej gry zarówno na PS4™, jak i na PS5™.

Twórcy ABZÛ przedstawiają The Pathless – przygodę łuczniczki i orła przemierzających wielki las.

Łucznictwo i polowanie

Wciel się w Łowczynię, mistrzynię łucznictwa przemierzającą tajemniczą wyspę w celu zdjęcia mrocznej klątwy, która pożera świat. Buduj relacje ze swoim orłem i szybuj w przestworzach. Wykonuj sztuczki akrobatyczne oraz korzystaj z wyjątkowego i rozbudowanego systemu łucznictwa.

Eksploracja otwartego świata

Wytycz swoją własną ścieżkę poprzez piękny, otwarty świat pełen tajemnic. Przemierzaj mgliste lasy, barwne łąki oraz śnieżną tundrę. Odkryj mroczną historię wyspy. Zwiedzaj ruiny i wierzchołki drzew.

Polowanie na spaczone duchy

W kniei czają się gigantyczne, spaczone duchy. Polowanie na te istoty pochłonie wszystkie twoje umiejętności, toteż bacz, abyś sama nie stała się zwierzyną. Bierz udział w epickich bitwach i przywróć blask tej krainie. Walczysz o równowagę świata.

Jeśli masz już tę grę na PS4™, możesz bez żadnych dopłat pobrać wersję cyfrową na PS5™. Nie musisz jej kupować ponownie. Posiadacze gry na PS4™ w wersji pudełkowej muszą mieć płytę z grą w napędzie optycznym PS5™ za każdym razem, kiedy będą chcieli pobrać wersję cyfrową na PS5™ lub ją uruchomić. Posiadacze gry na PS4™ w wersji pudełkowej, którzy kupią konsolę PS5™ Digital Edition (bez napędu optycznego), nie będą mogli uzyskać darmowej wersji cyfrowej na PS5™.
Publisher
ANNAPURNA INTERACTIVE
Release date
12/11/2020
Genres
Przygodowe, Akcja
Age rating
PEGI_12
Audio
EN
Subtitles
AR · ES · ZH · FR · JA · RU · DE · NL · TR · IT · PT-BR · ES-MX · EN · KO · CH · PT

Scores

77
4.6
Main story
6h
Main + extras
9h
Completionist
13h

Похожие игры

18

Ещё от ANNAPURNA INTERACTIVE

18

Где взять дешевле

аренда · активация · покупка

Цены и наличие — на стороне магазинов. Аренда/активация — сторонние сервисы, pshits не продаёт игры.

Частые вопросы

Где The Pathless дешевле всего?+

Самая низкая цена — около 1785₽ (регион IN). Сравнение по 47 регионам PlayStation Store.

Какая минимальная цена была на The Pathless?+

Историческая минимальная цена в регионе PL — 37.25 zł, текущая — 149.00 zł.

Стоит ли покупать The Pathless сейчас?+

Текущая цена 149.00 zł выше исторического минимума 37.25 zł. Возможно, стоит дождаться скидки.

Сколько трофеев в The Pathless?+

43 трофеев: 1 платина, 2 золото, 12 серебро, 28 бронза.

Сколько времени нужно, чтобы пройти The Pathless?+

По данным HowLongToBeat: основной сюжет — ~6 ч, с дополнениями — ~9 ч, на 100% и все трофеи — ~13 ч.